ŞAMPİYONLUĞA KENETLENDİK!


Adana Demirspor şampiyonluk yolundaki en önemli iki engelden biri olan Erzurum deplasmanından 2-1'lik galibiyet ile döndü. Erzurum maçından sonra Adana şehri adeta bayram havasına girip 26 yıllık özlemin vermiş olduğu etki ile coşkulu bir havaalanı karşılaması gerçekleştirdi. Şehir bu karşılama ile takıma şampiyonluğa karşı duymuş olduğu özlemin ve beklentinin de mesajını verdi.


Teknik heyetimiz ve futbolcularımız da güzel bir oyun ile galip geldikleri Erzurum maçının etkisinden hemen çıkıp önümüzdeki bir diğer final maçı olan Altay maçına kilitlenerek şampiyonluk yolunda her maçın kendi içerisinde ayrı bir önemi olduğunu gösterdi. Altay maçına kilitlenen Adana Demirspor'umuzda tek hedef mutlak galibiyet parolası.Altay maçında alınacak olan galibiyet ile şampiyonluğa bir adım daha yaklaşacak olan Adana Demirspor aynı zamanda tüm şehri de havaya sokmuş durumda. Belediyeler şehrin her köşesini bayrak ve afişler ile donatmaya başladı. Taraftarlarda kendi evlerine ve balkonlarına Adana Demirspor bayraklarını asarak, takımımızın 26 yıllık özleme bu sene son vereceğine olan inancını kamuoyuna gösterdi.


Başta Başkanımız Murat Sancak olmak üzere yönetimimiz, takımımız, teknik heyetimiz ve taraftarımız ile şampiyonluğa kenetlenmiş durumdayız. Adana Demirspor'un "umut" demek olduğu bu dönemde en büyük umudumuz takımımızın kalan üç maçını da kazanıp "Süper" denilen lige kalıcı olarak geri dönerek, hak ettiğimiz kulvarda mücadele etmektir.


"Akın var akın,

güneşe akın!

güneşi zaptedeceğiz,

güneşin zaptı yakın!

toprak bakır,

gök bakır.

haykır güneşi içenlerin türküsünü,

haykır,

haykıralım!”
Yahya Kaplan
99 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör